Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inspectie si testare tehnica

Număr anunț
DA41015942
Autoritate contractantă
SC URBANA SERV SRL (CUI RO28268713)
Furnizor / câștigător
TERMO INSTAL GAZ CONFORT SRL (CUI 36979865)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.423,17 RON
Valoare atribuită
1.423,17 RON
Data publicării
19.08.2026 11:10
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.423,17 RON

din 1.423,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.