Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet halate albe si capeline de unica folosinta pentru curs Ajutor bucatar - Pen. Codlea
- Număr anunț
- DA41015069
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA A ADULTILOR BRASOV (CUI 16268507)
- Furnizor / câștigător
- RWV ENTREPRISE S.R.L. (CUI 40155373)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.197 RON
- Valoare atribuită
- 1.197 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 10:21
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.197 RON
din 1.197 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro