Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare Desktop PC + sistem de operare

Număr anunț
DA41014817
Autoritate contractantă
Comuna Niculesti-Judetul Dambovita (CUI 4280434)
Furnizor / câștigător
NEXT EXPERT SRL (CUI 34166505)
Cod CPV
30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.236 RON
Valoare atribuită
5.236 RON
Data publicării
19.08.2026 10:07
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.236 RON

din 5.236 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.