Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTO CONFORM OFERTA

Număr anunț
DA41014055
Autoritate contractantă
APIA - Centrul Judetean Gorj (CUI 20793792)
Furnizor / câștigător
JOE SERVICE SRL (CUI RO15816954)
Cod CPV
71333000-1 · Servicii de inginerie mecanica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.076 RON
Valoare atribuită
10.076 RON
Data publicării
19.08.2026 09:22
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.076 RON

din 10.076 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.