Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet computere pentru topografie
- Număr anunț
- DA41013217
- Autoritate contractantă
- Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
- Furnizor / câștigător
- ATEX COMPUTER SRL (CUI RO2885022)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.128,40 RON
- Valoare atribuită
- 42.128,40 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 08:01
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.128,40 RON
din 42.128,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro