Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale osteosinteza - CHIRURGIE

Număr anunț
DA41015431
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
MEDICAL ORTOVIT SRL (CUI RO9625593)
Cod CPV
33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.750 RON
Valoare atribuită
22.750 RON
Data publicării
19.08.2026 10:42
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.750 RON

din 22.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.