Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de coexistență aferent liniilor elec. ale Transelectrica Mod str Castanilor si str Cireșilor

Număr anunț
DA41014492
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL (CUI RO3693831)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.000 RON
Valoare atribuită
47.000 RON
Data publicării
19.08.2026 09:49
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.000 RON

din 47.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.