Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie tehnica instalații gaze și montare kit detectoare gaze

Număr anunț
DA41013205
Autoritate contractantă
Muzeul National BRUKENTHAL (CUI 3098079)
Furnizor / câștigător
EK INSTAL G.N. SRL (CUI RO38007987)
Cod CPV
50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.884,30 RON
Valoare atribuită
23.884,30 RON
Data publicării
19.08.2026 07:59
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.884,30 RON

din 23.884,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.