Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE VERIFICARE STINGATOARE SI HIDRANTI DE INCENDIU

Număr anunț
DA41015319
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Ion Ghica" Bacau (CUI 4278540)
Furnizor / câștigător
RADIL SERV SRL (CUI RO15184270)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.813 RON
Valoare atribuită
1.813 RON
Data publicării
19.08.2026 10:36
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.813 RON

din 1.813 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.