Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NORADRENALINA TARTRAT HYPERICUM 2MG/ML
- Număr anunț
- DA41015209
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SATU MARE (CUI 8069902)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.602,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.602,75 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 10:30
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.602,75 RON
din 1.602,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro