Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BABY NOVA - SET SUZETE ORTODONTICE DIN SILICON – TALIA 1(0-6 LUNI)- ref. 13771 / 04.08.2026
- Număr anunț
- DA41014757
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- SUPERFOOD COMPANY SRL (CUI RO6045338)
- Cod CPV
- 33681000-7 · Tetine, pompite de supt si articole similare pentru sugari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.588 RON
- Valoare atribuită
- 1.588 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 10:04
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.588 RON
din 1.588 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro