Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta si intocmire ROI

Număr anunț
DA41015222
Autoritate contractantă
MUZEUL ORASENESC TARISZNYAS MARTON (CUI 9500042)
Furnizor / câștigător
Chindea Mihaela I. I. (CUI 30321770)
Cod CPV
79414000-9 · Servicii de consultanta in gestionarea resurselor umane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
19.08.2026 10:30
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.