- Număr anunț
- DA41015050
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr. 1 (CUI 24030785)
- Furnizor / câștigător
- TIMANDO SRL (CUI RO16681162)
- Cod CPV
- 03418100-4 · Lemn de esenta tare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare finală
- 10.900 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 10:20
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.