Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adeziv polistiren interior / exterior, 23 kg - REVIZIA VAGOANE IASI
- Număr anunț
- DA41014534
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 321,15 RON
- Valoare atribuită
- 321,15 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 09:52
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
321,15 RON
din 321,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro