Ofertă acceptată Cumpărare directă

CASETA CHEI TS93

Număr anunț
DA41015898
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare Agricola Braila (CUI RO2240280)
Furnizor / câștigător
I.V.T SECURITY (CUI RO28172367)
Cod CPV
44421600-3 · Seifuri pentru obiecte de valoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145 RON
Valoare atribuită
145 RON
Data publicării
19.08.2026 11:08
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145 RON

din 145 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.