Acasă · Licitații
· Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta Bulgaria
- Număr anunț
- DA41014906
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- DESTINE HOLIDAYS S.R.L. (CUI RO39345501)
- Cod CPV
- 63500000-4 · Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.954 RON
- Valoare atribuită
- 13.954 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 10:12
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.954 RON
din 13.954 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro