Ofertă acceptată Cumpărare directă

https://e-licitatie.ro:8881/ca/direct-acquisition/init/122810773#:~:text=directa%20(RON)*-,Servicii%

Număr anunț
DA41000287
Autoritate contractantă
COMUNA STOLNICI (CUI 4469493)
Furnizor / câștigător
CONCRET RO GRUP SRL (CUI RO14207880)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.415,84 RON
Valoare atribuită
8.415,84 RON
Data publicării
17.08.2026 10:35
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.415,84 RON

din 8.415,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.