Ofertă acceptată Cumpărare directă

Polita de Asigurare RCA pentru autoturism Dacia Logan PH-67-PRI

Număr anunț
DA41015048
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Furnizor / câștigător
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. (CUI RO17067935)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
841,69 RON
Valoare atribuită
841,69 RON
Data publicării
19.08.2026 10:20
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

841,69 RON

din 841,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.