Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PCatarat+Rodeo 1zi Serv. permit. acces. la parcuri de distr. și parcuri recreative a part.
- Număr anunț
- DA41015078
- Autoritate contractantă
- Asociatia Microregionala Sovidek (CUI 12448726)
- Furnizor / câștigător
- COUNTRY WILD SRL (CUI ro12903053)
- Cod CPV
- 92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.372 RON
- Valoare atribuită
- 5.372 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 10:21
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.372 RON
din 5.372 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro