Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie si de dezinsectie

Număr anunț
DA41014978
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Milisauti (CUI 16047840)
Furnizor / câștigător
NORDEV S.R.L. (CUI 48559113)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.075 RON
Valoare atribuită
6.075 RON
Data publicării
19.08.2026 10:16
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.075 RON

din 6.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.