În desfășurare Anunț de participare

Servicii de consultanță, supervizare și servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul „Modernizare spații de învățământ la Universitatea din Oradea – Clădire C” 2 loturi

Număr anunț
CN1095572
Autoritate contractantă
Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
945.380,13 RON
Data publicării
19.08.2026 13:00
Termen limită
21.09.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
575340-2026
Documentație de atribuire
DF1278207

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.