În desfășurare Anunț de participare

ACORD-CADRU DE FURNIZARE DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE PENTRU UNITATE SANITARA PEDIATRICA

Număr anunț
CN1095570
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.270.080 RON
Data publicării
19.08.2026 13:00
Termen limită
01.10.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
574110-2026
Documentație de atribuire
DF1278202

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (01.10.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.