Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Furnizare reactivi de laborator
- Număr anunț
- CAN1173053
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.066.936,61 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 19.08.2026 13:02
- Anunț de participare
- CN1094473
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
-
03.08.2026 10:08Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCONFORM DOCUMENTULUI ATASAT.RASPUNS CONSOLIDAT LA SOLICITARILE DE CLARIFICARI
-
24.07.2026 13:12Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCatre toti operatorii economici, In conformitate cu art.160, alin 2 din Legea 98/2016 raspundem solicitarii de clarificari formulate pentru lot 12. Solicitare: Va rugam sa ne puneti la dispozitie caietul de sarcini in format editabil (word). Raspuns solicitare: Va atasam la prezenta procedura Caietul de sarcini in format editabil (word)Raspuns consolidat la Solicitare de clarificari pentru lot 12
Loturi (5)
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 5 | SET REACTIVI COMPATIBILI 100% SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL DE … | — | Anulat | — |
| 8 | STRIPURI PH 0-14 | — | Anulat | — |
| 9 | BRILLIANT CRESYL BLUE-COLORANT RETICULOCITE | — | Anulat | — |
| 19 | APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE, FIOLE 10ML | — | Anulat | — |
| 20 | BULION SELENIT ACID DE SODIU FARA CISTINA SOL I/200ML + SOL II/… | — | Anulat | — |
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. CUI RO 28399247
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DDS DIAGNOSTIC SRL CUI 14688172
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TODY LABORATORIES MED S.R.L. CUI 40066136
Valoare atribuită
0 RON
din 2.066.936,61 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.066.936,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.