Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 16,9% sub estimat
„Reabilitare DJ 643D, DN 65C (Bulzeşti) – Prejoi – Înfrăţirea – Frăţila – Lim. Jud. Vâlcea, km 0+000 – 16+000, tronson km 0+000 - 8+000“ - rest de executat (proiectare și execuție)
- Număr anunț
- CAN1173033
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.522.315,35 RON
- Valoare atribuită
- 11.231.988,07 RON 16,9% sub estimat
- Data anunțului
- 19.08.2026 13:02
- Anunț de participare
- CN1091907
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (5)
Termen prelungit-
21.05.2026 12:46Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAnexa raspuns consolidat
-
21.05.2026 12:46Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CONSOLIDAT CLARIFICARI
-
15.05.2026 09:57Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1091907.pdf
-
13.05.2026 09:27Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1269483.pdf
-
12.05.2026 13:33Clarificare din oficiuDescriere factori de evaluare
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
BUGARU TRANS SRL CUI 27747025
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Subcontractanți 3
ASEN DESIGN SRL CUI 35297851
DAVIDE EL BRAVO SRL CUI RO31700497
RODIAN INVEST SRL CUI RO23090797
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
STRADE BAUUNTERNEHMUNG S.R.L. CUI RO 1529418
Asociați 1
PONTIS CONCEPT DESIGN SRL CUI RO29520230
Valoare atribuită
11.231.988,07 RON
din 13.522.315,35 RON estimat
16,9%
Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 2.290.327,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.