Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Elaborare studiu „Programul de monitorizare a biodiversitatii care vizeaza diverse specii (fauna, flora, mediu acvatic), pe o raza de 1 km in jurul amplasamentului CNE Cernavoda in etapa de construire infractructura si a retehnologizarii (opririi pentru retehnologizare)” CR # 45180
- Număr anunț
- SCNA1136158
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Cod CPV
- 90711500-9 · Monitorizare de mediu, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.613.411 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 19.08.2026 14:37
- Anunț de participare
- SCN1177814
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (3)
Termen prelungit-
19.08.2026 14:22
-
31.07.2026 10:51
-
29.07.2026 14:50Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1177814.pdf
Valoare atribuită
0 RON
din 1.613.411 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.613.411 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.