În desfășurare
Anunț de participare
CHE Calimanesti.Expertiza tehnica privind evaluarea starii de siguranta a bazinului de linistire. DALI
- Număr anunț
- SCN1178894
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106.689,40 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 15:03
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278382
Documente
Documentația de atribuire
- CS nr 32589.8_27.05.2026 anonimizat.pdf.p7s
- Formulare si modele.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278382.pdf
- Model contract CHE Calimanesti. Expertiza.pdf.p7s
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
106.689,40 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.