Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 3,4% sub estimat
Executie lucrari pentru Constructia cladii Serviciului de Medicina Legala (Prosectura) din cadrul proiectului „CBC_AEGIS – Construcția, dotări și facilități medicale moderne pentru îmbunătățirea cooperării între comunitățile transfrontaliere” cod ROUA00049
- Număr anunț
- SCNA1136167
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.858.452,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.795.469,33 RON 3,4% sub estimat
- Data anunțului
- 19.08.2026 16:18
- Anunț de participare
- SCN1176181
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (3)
Termen prelungit-
24.06.2026 14:00Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1176181.pdf
-
24.06.2026 12:46Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareA se vedea doc atasatRASPUNS CONSOLIDAT 38 22439RU22440Executie lucrari cladire SML
-
11.06.2026 14:05Clarificare din oficiuA se vedea doc atasat cu privire la urmatoarea clarificare: Se elimina fisierul cu denumirea SCN1176181/00016 ”Clauze contractuale Executie Lucrari cladire Sericiul de Medicina Legala.pdf.p7s” intrucat a fost incarcat in mod eronat in cadrul documentatiei ce face obiectul achizitiei. Fisierul existent - SCN1176181/00004 Clauzele contractuale SML.pdf.p7s, contine clauzele contractaule obligatorii la prezenta documentatie de atribuire .Clarificare din oficiu 38 20812RU2013 Exec lucrari SML
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
RAMALI CONSTRUCT SRL CUI 32380897
Subcontractanți 1
RAMALINSTAL PROJECT SRL CUI 38097360
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HIPERLINE UTILAJ SRL CUI 36917250
Valoare atribuită
1.795.469,33 RON
din 1.858.452,06 RON estimat
3,4%
Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 62.982,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.