În desfășurare
Anunț de participare
Furnizarea de Sisteme Desktop PC (Stații de lucru grafice) pentru dotarea Direcției Generale de Impozite și Taxe Locale din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Sectorului 1 al Municipiului București.
- Număr anunț
- SCN1178898
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660.000 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 16:40
- Termen limită
- 09.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278395
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
01.09.2026 13:46Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178898.pdf
-
01.09.2026 13:43Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform atașament.Răspuns consolidat la solicitările de clarificări
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (09.09.2026 15:00).
Valoare estimată
660.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.