Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE VACUTAINER 21G / AC VACUTAINER / VERZI 21 G x 1 1/2" (0.8 mm x 40 mm) 🏥
- Număr anunț
- DA41018880
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74 RON
- Valoare atribuită
- 74 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:54
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74 RON
din 74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro