Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet prosoape din hartie

Număr anunț
DA41018335
Autoritate contractantă
SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
Furnizor / câștigător
EXPERT OFFICE DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO42768420)
Cod CPV
39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,72 RON
Valoare atribuită
312,72 RON
Data publicării
19.08.2026 13:24
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,72 RON

din 312,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.