Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comprese nesterile 8 straturi, 17 fire, 10x10 cm- 100 Buc.
- Număr anunț
- DA41017741
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- IGEMAX ACTIVE SRL (CUI 37625505)
- Cod CPV
- 33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.560 RON
- Valoare atribuită
- 18.560 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 12:49
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.560 RON
din 18.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro