Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE AGREGATE BALASTIERA -PIETRIS CONCASAT

Număr anunț
DA41015952
Autoritate contractantă
COMUNA CARBUNESTI (CUI 2845176)
Furnizor / câștigător
TOPO BOGDI CONSTRUCT SRL (CUI 34700718)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.240 RON
Valoare atribuită
6.240 RON
Data publicării
19.08.2026 11:10
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.240 RON

din 6.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.