Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla pentru rampa de acces din PC

Număr anunț
DA41018640
Autoritate contractantă
Serviciul public pentru administrarea pietelor, oborului si cimitirelor aflate in proprietatea municipiului Botosani (CUI 43330711)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.668,16 RON
Valoare atribuită
1.668,16 RON
Data publicării
19.08.2026 13:41
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.668,16 RON

din 1.668,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.