Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE - ADV1543169

Număr anunț
DA41018142
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
Furnizor / câștigător
CRISTIANA LINE SRL (CUI RO6788545)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.790 RON
Valoare atribuită
6.790 RON
Data publicării
19.08.2026 13:12
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.790 RON

din 6.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.