Ofertă acceptată Cumpărare directă

Butelie Acetilena 10 kg;Taxa Carbid pentru Acetilena;Taxa livrare ( REF1165/17.08.2026)

Număr anunț
DA41018075
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
Furnizor / câștigător
AIR LIQUIDE ROMANIA SRL (CUI RO12294406)
Cod CPV
24321115-9 · Acetilena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.795 RON
Valoare atribuită
3.795 RON
Data publicării
19.08.2026 13:07
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.795 RON

din 3.795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.