Ofertă acceptată Cumpărare directă

OBIECTE DE INVENTAR PERDELE CLASE

Număr anunț
DA41017911
Autoritate contractantă
SCOALA "IOAN OPRIS" Turda (CUI 5507080)
Furnizor / câștigător
ALKTEX METRAJE SRL (CUI RO36670753)
Cod CPV
39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.457 RON
Valoare atribuită
1.457 RON
Data publicării
19.08.2026 12:57
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.457 RON

din 1.457 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.