Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale canalizare

Număr anunț
DA41016972
Autoritate contractantă
Comuna Micasasa (CUI 4405945)
Furnizor / câștigător
APROV SA (CUI RO802217)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
523 RON
Valoare atribuită
523 RON
Data publicării
19.08.2026 12:07
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

523 RON

din 523 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.