Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lemn de foc Gradinița Drăgănești-Vlașca
- Număr anunț
- DA41016744
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC (CUI 4568381)
- Furnizor / câștigător
- CIA COM S.R.L. (CUI 3411540)
- Cod CPV
- 03416000-9 · Deseuri de lemn (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.089,95 RON
- Valoare atribuită
- 15.089,95 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 11:54
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.089,95 RON
din 15.089,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro