Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE DE SCHIMB PENTRU TRACTOARE SI UTILAJE AGRICOLE

Număr anunț
DA41015371
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
Furnizor / câștigător
GEO AUTO AGRO SRL (CUI RO26697077)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.061,98 RON
Valoare atribuită
2.061,98 RON
Data publicării
19.08.2026 10:39
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.061,98 RON

din 2.061,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.