Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 21,0% sub estimat
Mâner aplicator de clipuri, Teaca aplicator clipuri
- Număr anunț
- DA41006169
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.890 RON
- Valoare atribuită
- 3.073,10 RON 21,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.08.2026 09:14
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.073,10 RON
din 3.890 RON estimat
21,0%
Adjudecat la 79,0% din estimat · economie 816,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.