Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLAN DE SITUATIE COTAT
- Număr anunț
- DA41012556
- Autoritate contractantă
- COMUNA COMARNA (PRIMARIA COMUNEI COMARNA) (CUI 4540640)
- Furnizor / câștigător
- S.C. AXISTERA & CONSULTANTA (CUI 52130275)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 15:31
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro