Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție materiale promovare EDIC Regiunea Centru

Număr anunț
DA41016956
Autoritate contractantă
Agentia pentru Dezvoltare Regionala Centru (CUI 11293615)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SERVICE SRL (CUI RO13807216)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.216,90 RON
Valoare atribuită
14.216,90 RON
Data publicării
19.08.2026 12:06
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.216,90 RON

din 14.216,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.