Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Condica de evidenta a activitatii didactice (Caietul educatoarei), editia 2026-2027
- Număr anunț
- DA41018436
- Autoritate contractantă
- GRADINITA PRICHINDEL (CUI 4283708)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA DIANA SRL (CUI RO15596697)
- Cod CPV
- 22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 722,33 RON
- Valoare atribuită
- 722,33 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:29
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
722,33 RON
din 722,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro