Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RAFT MOBIL 1000 JB
- Număr anunț
- DA41017824
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
- Furnizor / câștigător
- KADIS COMMUNICATION SRL (CUI RO11972420)
- Cod CPV
- 44322300-6 · Invelitoare pentru cabluri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170 RON
- Valoare atribuită
- 170 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 12:53
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
170 RON
din 170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro