Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti si teste de evaluare Scoala Gimnaziala

Număr anunț
DA41016224
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 29006346)
Furnizor / câștigător
LIBRIS SRL (CUI 1094992)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,44 RON
Valoare atribuită
139,44 RON
Data publicării
19.08.2026 11:24
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,44 RON

din 139,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.