Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Platforma software integrate — portal cercetare, Moodle/SCORM-AI, platformă CRIS
- Număr anunț
- DA41015803
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- SCREAM DESIGN SRL (CUI 16412300)
- Cod CPV
- 72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.000 RON
- Valoare atribuită
- 260.000 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 11:03
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260.000 RON
din 260.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro