Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare pentru „Reabilitare podeț pe DJ 504, km 19+521, comuna Putineiu, județul Giu
- Număr anunț
- DA40995741
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
- Furnizor / câștigător
- VENTOR GRUP CONSULTING S.R.L. (CUI RO24357117)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 11:24
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 16:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.000 RON
din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro