Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA41011202
Autoritate contractantă
Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina (CUI 4491075)
Furnizor / câștigător
ANDCON PROCLEAN S.R.L. (CUI 47398493)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.305,24 RON
Valoare atribuită
12.305,24 RON
Data publicării
18.08.2026 13:57
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.305,24 RON

din 12.305,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.