Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRĂRI DE REPARAȚII PANOURI PUNTE

Număr anunț
DA41019570
Autoritate contractantă
Comuna Lopatari (Primaria Comunei Lopatari) (CUI 3662584)
Furnizor / câștigător
PEDROMIR SRL (CUI RO20603634)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.641,89 RON
Valoare atribuită
82.641,89 RON
Data publicării
19.08.2026 14:32
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.641,89 RON

din 82.641,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.