Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cărți biblioteca comunală

Număr anunț
DA41019483
Autoritate contractantă
COMUNA PUCHENI (CUI 4344260)
Furnizor / câștigător
PROLIBRIS SA (CUI 915925)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900,90 RON
Valoare atribuită
900,90 RON
Data publicării
19.08.2026 14:26
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900,90 RON

din 900,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.